Salamandr - Besídka 21.-22.12.2018

Poslední adventní víkend nás čeká tradiční Vánoční besídka. I letos budeme v klubovnách v Úvalech a oslavíme Vánoce zde.

Čekat nás budou vánoční radovánky návštěva Vánoční prahy a možná i nějaké sněhové radovánky.

Také letos dovezeme betlémské světlo z prahy do Úvaly my takže pro ty co už z nějakého důvodu si nebudou moct vyzvednout světlo v neděli a budou ho chtít tak si ho mohou odnést už v sobotu.

Sraz: 15:00 Úvaly, skautské klubovny

Konec: 11:00 Úvaly, skautské klubovny

Co sebou: spacák, karimatka, 150,- na stravování a vstupné oblečení podle počasí, cukroví, dárek pro neznámého příjemce, dárek pro kamaráda pokud chcete, dobrou náladu a skautský šátek.

Doprava: večer pojedeme do Prahy a jelikož většina z nás má alespoň opencard/lítačku tak je pro všechny nejvýhodnější individuální způsob dopravy

Pokud má syn:

• OPENCARD + 1. pásmo = sebou pouze OPENCARD