Salamandr - Benešov 15.2.-17.2.2019

Beneov nmst

Zima už pomalu doznívá a není tedy nic lepšího, než se vydat zase na nějakou výpravu. Opět po dvou letech nás čeká Svojsíkův závod a tentokrát se koná v Úvalech.

Aby jsme si tedy v domácím prostředí neudělali ostudu, vydáme se na víkendovou výpravu do Benešova. Bude nás čekat malý výlet na Konopiště, prohlídka města, ale i jiné programy, které nás připraví nejen na závod. Hodit se nám bude tedy na víkend hodit hodně sil, dobrá nálada a odhodlání.

Sraz bude v pátek 15. února v 16:15 na Úvalském nádraží.

S sebou: jídlo a pití na pátek, 300 Kč (Na jízdné, jídlo a ubytování), spacák, karimatku, blok + tužku, oblečení do přírody i do klubovny, pevné boty, přezůvky, jídelní potřeby (ešus+lžíce), hygienu, baterku a skautský šátek na krk.

Konec máme naplánovaný na neděli 17. února - 16:00 opět v Úvalech na nádraží.