Úvalské strašidlo - web úvalských skautů a skautek

Strašidlo je web, kde najdete vše, co se úvalského skautského střediska týká: "Novinky, pozvánky na akce, reporty z nich, zprávodajství o nové klubovně, o dění v oddílech a kdo ví co ještě. A pokud tu náhodou něco chybí, tak nám napište!

Salamandr - Kolín 29.-31.3.2019

 

Jaro je tu a s ním i další víkendová výprava.Víkend 29.3. - 31.3. se pojedeme podívat společně se skautkami z blízkého Újezda nad Lesy do Kutné Hory.Čeká nás hra po historické části města i po jeho okolí, také prohlídka místního muzea čokolády a další programy k blížícímu se Svojsíkově závodu. 

 

Sebou si vemte 450 kč (na jídlo, ubytování, dopravu a vstup), jídlo na pátek, spacák, karimatku, hygienu,  oblečení na ven i do klubovny, pevnou obuv, přezůvky, jídelní potřeby (ešus a příbory) a skautský šátek na krk
Sraz bude v 16:30 na nádraží v úvalech
a končit budeme opět na nádraží v 16:00
Dobrá nálada a chuť objevovat se určitě bude hodit :)

 

 

 
 

Už jsi náš fanoušek?