Úvalské strašidlo - web úvalských skautů a skautek

Strašidlo je web, kde najdete vše, co se úvalského skautského střediska týká: "Novinky, pozvánky na akce, reporty z nich, zprávodajství o nové klubovně, o dění v oddílech a kdo ví co ještě. A pokud tu náhodou něco chybí, tak nám napište!

Salamandr - Říp

Již tuto sobotu nás čeká jarní výprava. Tentokrát se vydáme na horu Říp. Pojedeme vlakem do Roudnice nad Labem, odkud se vydáme směrem na vesničku Rovné až na vrchol hory Říp. Odtamtud nás pak čeká  cesta do blízké vesničky Mnetěš kde kousek za vesničkou dojdeme na vlak a vydáme se na cestu domů.

 

Sraz v sobotu 27.4.2019 v 7:45  na Úvalském na nádraží

 

Sebou jídlo a pití na celý den, vhodné oblečení dle počasí, pláštěnku, pevné boty, 70 kč na lístek na vlak + nějaké to kapesné a skautský šátek na krk


Konec bude ve stejný den na stejném místě v 19:00

Už jsi náš fanoušek?