Salamandr - kola 11.5.2019

Je opět nejvyšší čas seřídit brzdy a přehazovačky, promazat řetěz, doufouknout kola a vyrazit v sobotu na cyklovýpravu.

Našim cílem jsou tentokrát Jevanské rybníky. Trasa má cca 45 km a není problém si jí dle aktuálních sil zkrátit. Jak je již zmíněno v názvu, tak se jedná o výpravu nikoliv o závody a tím pádem to ujede každý.

Sraz v 8:30 u kluboven.

S sebou oběd, pití, helmu a kolo v bezvadném stavu.

Návrat je naplánován na 14:00. Pozdní oběd tedy ještě pravděpodobně stihneme.

Kdo nebude mít kolo a helmu v bezvadném stavu, bohužel s námi nebude moct jet (posoudíme na místě).

Tipy:

Kolo - ideálně horské - na silnici budeme minimálně
     Pití - minimálně litr čisté vody - občerství a nezalepí pusu
     Nosič - s batohem na zádech se jede špatně, svačinu si dejte na nosič nebo do brašny v rámu kola
     Drobné nářadí - může se hodit drobné nářadí, přece jen každé kolo je trošku jiné a není možné zajistit všechno centrálně (lepení Šíma bere a na všechny kola funguje stejně)
Trasa: Kompletní trasu najdete ZDE