Ukliďme Úvaly 2019

Pojďme se připojit k akci Ukliďme Česko / Ukliďme Pošembeří / Ukliďme naše Úvaly a udělejme něco i pro místo, kde skautujeme a žijeme.

Sobota 6. dubna 2019 je v Úvalech vyhlášena jako den velkého úklidu veřejných prostor v Úvalech. Jako skauti jsme se rozhodli připojit ke skupince, která má sraz v 9:00 u školky nad skautským areálem (Pražská ul.), a chceme vlastníma rukama pomoci udělat město kolem našich kluboven zase o něco hezčí. S sebou si ideálně vezměte pracovní rukavice.

Ukliďme Úvaly je ale akce otevřená celé veřejnosti, budeme i tak moc rádi, když vyslyšíte naši výzvu, ale zapojíte se někde v okolí místa, kde bydlíte (viz přiložený letáček).

Akci neorganizujeme my, vedoucí, ale připojíme se k ní a budeme rádi, pokud se k nám připojí nejen naši členové, ale i jejich rodiče a další. Prosíme, neposílejte na akci samotné malé děti, ale přijďte s nimi a ukažme, že i velcí rádi pomohou dobré věci. ;)