Úvalské strašidlo - web úvalských skautů a skautek

Strašidlo je web, kde najdete vše, co se úvalského skautského střediska týká: "Novinky, pozvánky na akce, reporty z nich, zprávodajství o nové klubovně, o dění v oddílech a kdo ví co ještě. A pokud tu náhodou něco chybí, tak nám napište!

Brigáda 18.5.2019

brigadaLoni v březnu nám na brigádě sněžilo, proto se letos potkáme až v květnu. Během jara řádil na stromech arborista, který prořezával suché větve a tak nás čeká vše uklidit. Aby to našemu mini lesíku zase slušelo :-)

Co že nás čeká?

- Rozřezat hromady větví na malé kusy,

- zkrášlit rozježděný kus trávy na ulici před brankou,

- pohrabat větve a jehličí,

- zlikvidovat pár kusů břečťanu,

- vykopat několik bezinek.

Brigáda začne v sobotu v 9:00 a skončí ve 12:00. S sebou nezapomeňte pracovní oblečení, rukavice a svačinu. Velmi se budou hodit hrábě.

 

Akce je určena pro všechny členy našeho střediska. Rádi také uvítáme pomocníky z řad rodičů.

Už jsi náš fanoušek?