Úvalské strašidlo - web úvalských skautů a skautek

Strašidlo je web, kde najdete vše, co se úvalského skautského střediska týká: "Novinky, pozvánky na akce, reporty z nich, zprávodajství o nové klubovně, o dění v oddílech a kdo ví co ještě. A pokud tu náhodou něco chybí, tak nám napište!

Kladení věnců 23. 10. 2019

a0c3fa63e2 25540462 o2Dne 28. října 1918 zahájila v Ženevě delegace Národního výboru vedená Karlem Kramářem jednání s představitelem protirakouského zahraničního odboje Edvardem Benešem o vytvoření a podobě samostatného československého státu.

Ve středu 26. října si připomeneme toto důležité výročí, položením květiny na pomník padlých vojáků v první světové válce, na náměstí Arnošta z Pardubic.

Sraz ve středu 23.10. v 16:30 v krojích u kluboven.

Konec v 17:15 na úvalském náměstí A. z Pardubic u školy.

Akce je určena pro celé středisko i veřejnost. 

Už jsi náš fanoušek?