Report - Salamandr - Kolín 7-9.4.2017

skauti kolín lanaV pátek jsme se vydali na výpravu, tentokrát do Kolína, a vzhledem k blížícímu se Svojsíkovu závodu jsme se rozhodli věnovat právě přípravě na závody.

V pátek jsme kromě průzkumu malé základny, rozhodli věnovat zdravovědě a krizovým situacím. Další den ráno jsme se po snídani vydali nakoupit na celý víkend a vzhledem k tomu, že s klukama chodíme nakupovat už docela pravidelně, tak jsme nákup stihli velice rychle. Po příchodu na základnu některé z nás čekalo vaření a ostatní se dostali k jedné nasimulované krizové situaci.

Po obědě jsme šli do parku a Saip nás naučil, jak si uvázat lanovou lávku. Nejdříve nám to nikomu moc nešlo, ale nakonec jsme si dali i závod, kdo jako první postaví lávku, která bude i přes to dostatečně silná, aby nás unesla.

Po večeři jsme se vydali prozkoumat Kolín a obdivovat jeho kostely a další krásy. Překvapilo nás, že v Kolíně měli jako první v republice pouliční osvětlení.

Nedělní čas, jsme trávili úklidem klubovny a luxusní dvě hodiny jsme strávili v bazénu v Kolíně, kde nás kromě tobogánu a skluzavek zaujala také vířivka či pára a my jsme se tak mohli domů vrátit namydlení a vyvonění, jako nikdy předtím :-)