Report - Světlušky v Kutné Hoře

Světlušky Kutná Hora 3O víkendu 7.-9. 4. jsme se vydali se světluškami na výpravu do Kutné Hory. Bydleli jsme v klubovně místních skautů, kteří nás vlídně přijali. Když jsme odjížděli, pršelo, ale jinak bylo celý víkend pěkné počasí.

V pátek večer jsme si zahráli vědomostní kvíz a v sobotu dopoledne navštívili LEGO muzeum, kde se nám všem moc líbilo. Prohlédli jsme si chrám sv. Barbory, postavený z více než 30 000 kostek, ale nechyběla ani kostnice, socha Svobody nebo Big Ben, a potom jsme si zde mohli hrát.

 

 

Světlušky Kutná Hora 2

 

Odpoledne jsme si vyzkoušeli práci s mapou, díky které jsme se dostali až k chrámu sv. Barbory, který byl opravdu krásný. Cestou do klubovny jsme se stavili na velikonočních trzích, kde prodávali spoustu dobrot.

Po večeři nás ještě čekalo několik překvapení. V neděli jsme si zabalili, zahráli několik her a vyrazili zpět domů.

Celý víkend jsme si moc užili, Kutná Hora je opravdu krásné město a my těšíme se na další vydařenou výpravu.

 

Děkujeme Padáčkovi a Adamovi, že za námi přijeli!

Světlušky Kutná Hora 1