REPORT - Výprava do Liberce - 21-23.3.2014

Dne 21. března se konala výprava, kdy se odjíždělo na Černý most, kde na nás skauty, skautky, vlčata a světlušky čekal autobus, který nás odvezl přímo do Liberce. Od zastávky jsme šli pěšky, až do tamní skautské klubovny, kde jsme celý víkend přespávali. První, co jsme udělali, bylo to, že jsme šli nakoupit a ostatní tam zůstali a myli nádobí. Když se uklidilo, šli vlčata, světlušky a pár skautů, kteří nešli na nákup, hrát ven hry.

V sobotu ráno se začalo rozcvičkou, kterou vedl Aidam. Po snídani si skauti připravili jídlo na Ještěd, kam jsme měli v plánu jít. Po celou cestu nás vedli Miky a Cvaky. Cesta byla namáhavá, ale nakonec jsme ji zdolali. Na Ještědu jsme se pořádně najedli našich svačin a vyfotili u „dítěte z Marsu“. Cesta zpět byla cestou do aguaparku. Dolů jsme šli přes sjezdovku, kde jsme našli zbytek sněhu a začali se koulovat. V aquaparku jsme si vyzkoušeli vodní masáž nohou, dvě výřivky, tobogány, klouzačky a divokou řeku. Po třech hodinách jsme vyrazili do klubovny na večeři. Poté jsme vyrazili do IQ parku, který měl bohužel zavřeno, tak jsme se rozhodli pro LaserGame, který nás všechny bavil.

          V neděli jsme opět začali rozcvičkou. Nasnídali jsme se a začali si balit. Po chvíli si nás Lobo všechny svolal. Sepisovali jsme návrhy, kam jet na výpravy. Jelikož nás tlačil čas, museli jsme jít na autobusové nádraží, odkud jsme jeli na Černý Most a odtamtud do Běchovic na vlak a poté vlakem do Úval.

Autor: Michal Bartoška

Koukněte se na fotky z výpravy...