Report - Ples úvalských skautů ve Škvorci 11.3.2017

IMG 9866V sobotu 11. března uspořádali skauti v pořadí již 4. skautský ples. Tentokrát taneční večer proběhl v sokolovně městyse Škvorec. Dopravu jsme hostům zajistili autobusem, a tak byla účast stejně hojná, jako na minulých skautských plesech v Úvalech.

Výborný repertoár písní s sebou přivezla kapela Pickles. Nebáli se zahrát staré pecky i úplně nové songy. To vše v parádní úpravě pro plesové tance. Hudebníky v pauzách vystřídaly děti, které si připravily různá představení, které trénovaly na schůzkách. O zbytek zábavného programu se postarali naši roveři.

 

Tento ples byl vlastně téměř celý připravován naším roverským kmenem (oddíl starších skautů a skautek 15–26 let). Pro naše mladé členy to byla výzva a vyzkoušeli si, jaké to je organizovat takto velkou akci pro veřejnost.

Na podzim roku 2019 bude naše středisko slavit 100. výročí, a tak získané zkušenosti budou moc znovu využít. K této události kromě jiných akcí uspořádáme i další skautský ples. 

Kompletní fotogalarii najdete na střediskovém Rajčeti nebo našem Facebookovém profilu.

IMG 9864

IMG 9898

IMG 9996

IMG 9967